Locanda Miccheletto

  • Wi-Fi
  • Darmowy parking
  • Jazda na rowerze
  • Restauracja
  • Łóżeczka dla dzieci

Locanda Miccheletto Rzym może pochwalić się dogodną lokalizacją w dzielnicy Tiburtino 6 km od świątyń, takich jak Panteon w Rzymie, oraz oferuje fryzjera męskiego i restaurację. Podczas pobytu w tym hotelu, goście mogą skorzystać z całodobowej ochrony.

Do dyspozycji Gości jadalnia i miejsce do siedzenia. Rozrywka w pokojach obejmuje telewizję satelitarną, a takie udogodnienia jak klimatyzacja są również zapewnione. Goście mogą również korzystać z bidetu, oddzielnej toalety i prysznica, a także z udogodnień, takich jak suszarki do włosów i ręczników, dostępnych w prywatnych łazienkach.

Locanda Miccheletto w Rzymie codziennie oferuje bezglutenowe śniadanie. Dania kuchni amerykańskiej są oferowane w restauracji McDonald's, z lokalizacją w około 300 m stąd.

Położony w odległości około 5 min piechotą od Parrocchia Di Sant'Atanasio hotel jest prawie 15 min jazdy od miejsc zakupów, takich jak Rynek Campo de' Fiori. Cyrk starożytny Circus Maximus znajduje się 7 km od Locanda Miccheletto w Rzymie. Koloseum leży także w prawie 4 km od obiektu. Wygodny obiekt noclegowy zlokalizowany niedaleko od stacji metra Quintiliani.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Locanda Miccheletto Rzym
Piol Guest House
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Piol Guest House

9.8
Wyjątkowy 173 opinie
167 m od nieruchomości
USD 137 USD 123
za noc
Camera Moderna
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Camera Moderna

9.0
Wspaniały 22 opinie
261 m od nieruchomości
USD 70 USD 63
za noc
Rondinini Flam
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Rondinini Flam

8.9
Świetny 31 opinii
348 m od nieruchomości
USD 86 USD 77
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Darmowy parking

    Wahadłowiec

    • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)

    Atrakcje

    • Piesza turystyka
    • Jazda na rowerze

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona całodobowa
    • Fryzjer/salon piękności
    • Obsługa porządkowa
    • Wynajem samochodów
    • Pralnia
    • Pralnia chemiczna
    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
    • Sklepy/ usługi komercyjne
    • Pierwszy drink za darmo
    • Szczęśliwa godzina

    Opcje gastronomiczne

    • Śniadanie w pokoju
    • Restauracja
    • Bar przekąskowy
    • Bar/ Poczekalnia
    • Stół na świeżym powietrzu
    • Obiad
    • Specjalne menu dietetyczne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci
    • Menu dla dzieci

    Odpoczynek

    • Rozrywka na żywo
    • Ogród

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Minibar
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Kącik dzienny
    • Taras
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Kawiarnia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 22:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencji058091-AFF-07913,IT058091B4M56H6QVN
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Locanda Miccheletto oferuje transfer z/na lotnisko?
      Tak, transfer z/na lotnisko może być zorganizowany przez Locanda Miccheletto. Prosimy o wcześniejszy kontakt z kierownictwem w celu potwierdzenia szczegółów.
    • Czy Locanda Miccheletto oferuje bezpłatne miejsca parkingowe?
      Tak, w Locanda Miccheletto jest parking za darmo.
    • 🚎
      Jakie przystanki znajdują się w pobliżu wygodnego Locanda Miccheletto?
      Najbliższy do wygodnego Locanda Miccheletto przystanek autobusowy to Beltramelli, położony w odległości 5 min spacerem, a najbliższa stacja metra to Quintiliani zlokalizowana 850 m stąd.
    • Jakie metody płatności są akceptowane w tym hotelu?
      Ten hotel może akceptować następujące metody płatności:
      • Visa
      • Mastercard
      • American Express
    • Czy w pokojach gościnnych wygodnego Locanda Miccheletto jest miejsce do pracy?
      Niektóre pokoje w Locanda Miccheletto posiadają obszar roboczy.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Locanda Miccheletto Rzym

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij